Maj to miesiąc, który aż prosi się o przeżywanie i celebrację życia w pełni. Wszystko kwitnie, wszystko pulsuje życiem, słońcem, soczystością i radością. To czas, żeby zachwycić się światem, cieszyć się najmniejszymi drobiazgami i być wdzięcznym za to, że możemy żyć w tym momencie. Gotowi, żeby czerpać z tego miesiąca to, co najpiękniejsze?

Majowa lista przeżyć i przyjemności kręci się wokół sensualności, przyjemności związanych z ciałem i przebywaniem w naturze, byciem tu i teraz. Zachęcam Was, żeby się inspirować, ale też tworzyć własne listy, które rezonują z Wami i tym, czego aktualnie potrzebujecie od siebie i od życia.

Jak korzystać z listy przeżyć?

Jak zwykle mam dla Was aż dwie listy proponowanych aktywności. Niektóre z nich są zupełnie darmowe, inne – nieco droższe, kilka z nich wymaga większego budżetu. To są tylko propozycje, które mają Was zainspirować do stworzenia własnej listy. Skupcie się na kilku rzeczach, które będą dla Was realistyczne, potrzebne i przyjemne. Nie ma sensu łapać kilku srok za ogon; lepiej żeby Wasza lista była krótka, ale do zrobienia.

Majowa lista przeżyć

przyjemności maja

przeżycia maja

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*